धादिङ १ मा पाण्डे र त्रिपाठीको कडा प्रतिस्पर्धा

178 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७९, ७ मंसिर बुधबार १२:०९

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

महेशदोभान ( धादिङ) धादिङमा नेकपा एकीकृत समाजवादीका उपाध्यक्ष राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे र नेकपा एमालेका जिल्ला अध्यक्ष भूमी प्रसाद त्रिपाठी बिचको प्रतिस्पर्धा निकै पेचिलो बन्दै गएको छ । धादिङ क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधि सभा सदस्यमा प्रतिस्पर्धा गरिरहेका पाण्डे वागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री हुन भने त्रिपाठी यसै क्षेत्रका निवर्तमान सांसद हुन ।

क्षेत्र नम्बर १ मा पर्ने ६ स्थानीय तह मध्ये अहिले सम्म गल्छी र थांक्रे गाउँपालिकाको मतगणना सकिएको छ ।  बुधवार विहान दिउँसो १२ वजे सम्ममा भएको परिणाम अनुसार  नेकपा एसका पाण्डेले १५हजार ०१४ र नेकपा एमालेका भूमी त्रिपाठीले १३हजार ७०४ मत पाएका छन् । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका हिमेश पन्तले ५ हजार ३६७ मत ल्याएर पछ्याइरहेका छन् ।

छ स्थानीय तह रहेको धादिङ १ मा धुनिबेसी नगरपालिका,गजुरी,सिद्धलेक, वेनिघाटरोराङको मत गणना हुन बाँकी रहेकाले अन्तिम परिणाम कस्तो आउने हो अड्कल गर्न नसकिने अबस्था रहेको छ । राजेन्द्र पाण्डे २०४८ साल देखि नेकपा एमालेबाट उम्मेदवार बनि यसै क्षेत्रबाट चुनाव जित्दै आएकोमा यो पटक नेकपा एकीकृत समाजवादीबाट चुनाव भिड्दै छन् ।नेकपा एमाले र सत्ता गठवन्धन दुवै पक्षले मत गन्न बाँकी रहेको ठाउँमा आंफुहरुको राम्रो मत रहेको दावी गरेका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७९, ७ मंसिर बुधबार १२:०९ मा प्रकाशित