जुकरबर्गलाई एकै दिनमा ३ अर्ब डलर घाटा

87 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ कार्तिक २०७३, आईतवार ०७:४९

सम्पादक: Dhading News

148091231images-jpg
काठमाडौं । फेसबुकको सेयर ५.५ प्रतिशतले घट्दा बिहीवार एकै दिनमा फेसबुकका संस्थापक मार्क जुकरबर्गलाई ३ अर्ब डलर नोक्सान परेको छ । सीएनएनका अनुसार यो अहिलेसम्मकै कुनै एक जना लगानीकर्तालाई परेको सबैभन्दा धेरै घाटा हो ।
कम्पनीका प्रमुख वित्त अधिकृतले लगानीकर्तालाई विज्ञापनबाट हुने आम्दानी निकै घट्नसक्ने चेतावनी दिएपछि फेसबुकको सेयरको मूल्य घटेको थियो । जुकरबर्गसँग करिब ५० अर्ब २० करोड डलर मूल्यको ४१ करोड ८० लाख कित्ता फेसबुकको सेयरको छ ।
सीएनएनका अनुसार ब्लुमबर्गले जुकरबर्गको कुल सम्पत्ति ५२ अर्ब २० करोड डलर अनुमान गरेको छ । मार्क जुकरबर्ग विश्वका पाँचौँ धनी मानिन्छन् । एकै दिनमा ३ अर्ब डलर नोक्सान भए पनि यो वर्ष उनको सम्पत्ति १५ प्रतिशतले बढेकाले जुकरबर्गको कुल सम्पत्ति ६ अर्ब ४० करोड डलर पुगेको अनुमान छ ।

 


२१ कार्तिक २०७३, आईतवार ०७:४९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

छुट्टाछुट्टै स्थानमा दुर्घटना, दुईको मृत्यु , एक घाईते

धादिङ, १२ फागुन - शनिवार विहान धादिङ जिल्लाको दुई छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि दुई जनाको ज्यान गएको छ भने एक जना घाईते भएका छन् । धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं १ कालिका मन्दिर नजिकै.....

धादिङमा पुनर्निर्माणमा महिलाहरू सक्रिय

धादिङ -बन्दै गरेको घर, चाहे जग खन्दै होस् या गाह्रो लगाउने चरणमा । बन्दै गरेको हरेक नयाँ घरमा महिला कामदार.....

पार्टी तथा भातृ संगठनकाे अधिवेशन रोक्ने एमालेकाे निर्णय

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकिकरणको सहमति भइसकेको भन्दै एमालेले पार्टी कमिटी र भातृ संगठनका.....

राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा

काठमाडौं, फागुन १० - निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा गरेको छ। आयोगले.....

सुत्केरीढुंगाबाट चरेश सहित दुई जना पक्राउ

धादिङ, ८ फागुन - धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ सुत्केरीढुंगाबाट प्रहरीले प्रतिवन्धित लागुऔषध चरेश बरामद.....