‘गोविन्द केसीको अनशन नाटकमात्र, हाम्रो डेढ अर्ब खर्च भइसक्यो’-राजेन्द्र पाण्डे

170 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ फाल्गुन २०७०, सोमबार १५:३०

सम्पादक: Dhadingnews.com

सर्वोच्च अदालतले गोविन्द केसीको अनशनको स्पिरिटअनुसार निर्णय दिएको भोलिपल्ट मनमोहन मेडिकल कलेजका सञ्चालक एवम् एमाले सभासद् राजेन्द्र पाण्डेले संसदमा कड्किएका छन्, ‘मेडिकल कलेजहरुलाई सम्वन्धन नदिए म संसद भवनअगाडि आमरण अनशन बस्छु।’
मनमोहन मोमोरियल मेडिकल कलेजका सञ्चालक समिति अध्यक्ष पाण्डेले सोमबारको संसद बैठकमा सम्वन्धन नदिन भन्दै शिक्षण अस्पतालका डाक्टर गोविन्द केसीले गरेको आमरण अनशनलाई नाटकको संज्ञा दिए। ‘सम्वन्धन नदिन माग गर्दै आमरण अनशनको नाटक समेत देखिए’ उनले संसदमा भने, ‘अब मेडिकल कलेजलाई सम्वन्धन नदिने हो भने संसदको गेटमा आमरण अनसन बस्नुपर्ने अवस्था आउँछ ।’
सरकारी समितिले मनसाय पत्र दिएपछि र निजी क्षेत्रले करोडौं खर्च गरेर पूर्वाधार बनाइसकेपछि सम्वन्धन दिन्न भन्नु गलत भएको भन्दै उनले सम्वन्धन रोक्ने निर्णय हटाउन सदनले सरकारको ध्यानाकर्षण गराउन समेत माग गरे । मनसाय पत्र पाएपछि १०० रोपनी जग्गा, ३०० सैयाको अस्पतालसहितका डेढ अर्ब खर्च गरिसकेपछि सरकारकै अर्को निकायले सम्वन्धन रोक्नु जायज नभएको पाण्डले बताए ।

सेतोपाटीधादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ फाल्गुन २०७०, सोमबार १५:३० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories