१ सय जना बालबालिकाहरुलाई छात्रबृद्धि वितरण

132 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २७ असार २०७२, आईतवार २२:१९

सम्पादक: Dhading News

 

 

पिडा -गजुरीपिडा उच्च माध्यमिक बिद्यालय पिडा ५ को प्राङ्गणमा आईतबार बिभिन्न १३ बिद्यालयमा अध्ययनरत श्रमिक र आर्थिक अवस्था कमजोर चेपाङ बालबालिकाहरुहरुलाई बिद्यालय अध्ययन सहयोग सामाग्री वितरण गरिएको छ ।
schयूनाईटेड मिशन टु नेपाल धादिङ क्लष्टरको साझेदारीमा संचालित बाल केन्द्रित सामुदायिक विकास कार्यक्रम अन्र्तगत प्रयास नेपाल धादिङ पिडा गाविसका बिभिन्न १३ वटा बिद्यालयमा अध्ययनरत ५० जना बाल श्रमिक तथा आर्थिक अवस्था कमजोर भएका चेपाङहरुलाई आईतबार छात्रबृद्धि गरेको छ ।
यसै गरी आज नैे महादेवस्थान गाविसको वडा नं. ४ मा रहेका पिपल भज्याङ माध्यमिक बिद्यालयको प्राङ्गणमा बिभिन्न ११ बिद्यालयमा अध्ययनरत ५० श्रमिक र आर्थिक अवस्था कमजोर चेपाङ बालबालिकाहरुहरुलाई बिद्यालय अध्ययन सहयोग सामाग्री वितरण गरिएको छ ।
जिल्ला शिक्षा कार्यालयका शिक्षाका बिद्यालय निरिक्षक खेमनारायण काफ्लेको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्मन्न कार्यक्रममा ,प्रयास नेपाल धादिङका कार्यक्रम संयोजक,पिपलभज्याङ माविका प्रअ.अ लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।
गरिबीका कारण छोराछोरीलाई बिद्यालय पठाउन नसकेका अभिभावकहरुले बालाबलिकाहरुको पढ्नका लागि सहयोग पाउने भए पछि नियमित बिद्यालय पठाउन थालेका प्रजा प्रा.विका शिक्षक चन्द्रमान तामाङको प्रतिक्रिया रहेको छ । यूनाईटेड मिशन टु नेपाल धादिङ क्लष्टरको साझेदारीमा संचालित बालकेन्द्रित सामुदायिक विकास कार्यक्रम अन्र्तगत प्रयास नेपाल धादिङ महादेवस्थान गाविसका बिभिन्न ११ वटा बिद्यालयमा अध्ययनरत ५० जना बाल श्रमिक तथा आर्थिक अवस्था कमजोर भएका चेपाङहरुलाई बिहिबार छात्रबृद्धि गरेको छ । छात्रबृद्धिमा बिद्यालय पोशाक,स्कूल ब्याग,कापी,डड्पेन,लगायत स्टेशनरी र नगद ३ सय रुपैया रहेको र यस बर्ष पिडा र महादेवस्थान गाविसका १ सय जना श्रमिकतथा आर्थिक अवस्था कमजोर भएका बालबालिकाहरुलाई सहयोग गर्ने कार्यक्रम रहेको संस्थाका अध्यक्ष उषा बि.कले जानकारी दिनु भयो । छात्रबृद्धि वितरण कार्यक्रममा सहभागी भएका बिद्यालय निरिक्षकले देश विकासको लागि सबै नागरिक शिक्षित हुन आवश्यक रहेको बताउनु भयो । बालबालिका लक्षित गरेर संचालन गर्न लागिएको कार्यक्रम शिक्षीत समाज निर्माण मार्फत सामाजिक विकास केन्द्रित कार्यक्रम रहेको प्रयास नेपाल धादिङका कार्यकारी निर्देशकको भनाई रहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२७ असार २०७२, आईतवार २२:१९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories