चरेश बनाउने पाउडर सहित गजुरी बाट दुई जना पक्राउ

310 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ फाल्गुन २०७५, बिहीबार १८:०१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २ फागुन  – धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ देउरालीबाट प्रतिबन्धीत लागु औषध चरेस बनाउन प्रयोग गरिने ९ किलोग्राम पाउडर सहित बिहीवार दुई जना पक्राउ परेका छन । पक्राउ परेका व्यक्तिले चढेर आएको मोटरसाइकल पनि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।
लागु औषध चरेस तथा गाँजा नियन्त्रणका लागि बिशेष अभियान संचालन गर्दै आएको धादिङको प्रहरीले विशेष  सुराकीको आधारमा उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।  मोटरसाईकलमा आएका दुई युवा माथि शंका लागेर खानतलासी गर्दा  उनिहरुको साथबाट प्रतिबन्धीत लागु औषध चरेस बनाउन प्रयोग गरिने ९ किलोग्राम पाउडर भेटिएपछि पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरिक्षक प्रकाश विष्टले बताए ।
बा २५ प ५२९३ नम्बरको पल्सर मोटरसाइकलमा पृथ्वीराजमार्गबाट गाउँतर्फ जांदै गरेको अवस्थामा बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर १ सुन्दरनांगीका ३५ वर्षीय विकास तामाङ र सोही स्थानका मोटरसाइकल चालक २१ वर्षीय मनिस लामालाई प्रहरीले लागु औषध वनाउने धुलो र मोटरसाइकल सहित पक्राउ गरेको हो ।
पक्राउ गरिएकादुबै जनालाई लागु औषध नियन्त्रण सम्बन्धी ऐन अनुसार मुद्दा चलाइने प्रहरीले जानकारी दिएको छ । यस अघि माघ २७ गते धादिङको गजुरी नजिकैबाट ३ सय ६० किलो चरेशसहित ३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो ।
तस्बिर सौजन्य – इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ फाल्गुन २०७५, बिहीबार १८:०१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories