चरेश बनाउने पाउडर सहित गजुरी बाट दुई जना पक्राउ

237 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ फाल्गुन २०७५, बिहीबार १८:०१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २ फागुन  – धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ देउरालीबाट प्रतिबन्धीत लागु औषध चरेस बनाउन प्रयोग गरिने ९ किलोग्राम पाउडर सहित बिहीवार दुई जना पक्राउ परेका छन । पक्राउ परेका व्यक्तिले चढेर आएको मोटरसाइकल पनि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।
लागु औषध चरेस तथा गाँजा नियन्त्रणका लागि बिशेष अभियान संचालन गर्दै आएको धादिङको प्रहरीले विशेष  सुराकीको आधारमा उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।  मोटरसाईकलमा आएका दुई युवा माथि शंका लागेर खानतलासी गर्दा  उनिहरुको साथबाट प्रतिबन्धीत लागु औषध चरेस बनाउन प्रयोग गरिने ९ किलोग्राम पाउडर भेटिएपछि पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरिक्षक प्रकाश विष्टले बताए ।
बा २५ प ५२९३ नम्बरको पल्सर मोटरसाइकलमा पृथ्वीराजमार्गबाट गाउँतर्फ जांदै गरेको अवस्थामा बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर १ सुन्दरनांगीका ३५ वर्षीय विकास तामाङ र सोही स्थानका मोटरसाइकल चालक २१ वर्षीय मनिस लामालाई प्रहरीले लागु औषध वनाउने धुलो र मोटरसाइकल सहित पक्राउ गरेको हो ।
पक्राउ गरिएकादुबै जनालाई लागु औषध नियन्त्रण सम्बन्धी ऐन अनुसार मुद्दा चलाइने प्रहरीले जानकारी दिएको छ । यस अघि माघ २७ गते धादिङको गजुरी नजिकैबाट ३ सय ६० किलो चरेशसहित ३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो ।
तस्बिर सौजन्य – इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ फाल्गुन २०७५, बिहीबार १८:०१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories