धादिङ जिल्लामा पनि वन्दको असर -बन्दले सर्वसाधारणलाई सास्ती

198 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ कार्तिक २०७३, आईतवार १०:२९

सम्पादक: Dhading News

 

 

 15057964_10210568408623885_1509196318_nनेत्र विक्रम चन्द ( विप्लव) नेत्तृत्वको नेकपा माओवादीको आव्हान भएको भनिएको नेपाल वन्दको प्रभाव धादिङ जिल्लामा पनि परेको छ । वन्दको कारण विहानै देखि धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीको वजार अधिकांश वन्द छ भने सदरमुकामबाट छुट्ने लामो तथा छोटो दुरीका कुनै पनि सवारी साधन चलेका छैनन । धादिङबेसीबाट काठमाण्डौं,नारायणगढ,पोखराका साथै जिल्लाकै एक दर्जन भन्दा बढी स्थानमा दैनिक मोटर छुट्ने गरेकोमा आज विहानै देखि कुनै पनि सवारी चलेका छैनन । धादिङ यातायात व्यवसायी संघ, ग्रामीण यातायात, धादिङ माईक्रोवस,संयुक्त यातायात तथा जीप व्यवसायी समितिबाट मोटर चल्ने गर्दछन ।
बन्दको कारण बैक तथा बित्तिय संस्था र शिक्षण संस्थाहरु पनि वन्द भएका छन । सदरमुकामका साथै जिल्लाको मुख्य वजार क्षेत्र राजमार्गको व्यापारिक केन्द्रहरु, धादिङ जिल्लाको पृथ्वीराजमार्ग र त्रिभुवनराजपथका साथै गल्छी त्रिशूली सडक, वेनिघाट आरुघाट सडकमा पनि मोटर चलेका छैनन । सदरमुकाम र राजमार्ग क्षेत्रमा प्रहरीको उपस्थिति वाक्लो वनाईएको छ । वन्दकर्ताहरुको उपस्थिती शुन्य जस्तै देखिएपनि जिल्लाभर वन्दको प्रभाव भने परेको छ । विहानै देखि खुलेका छैनन ।  बन्दका कारण सर्वसाधारण समस्यामा परेका छन् ।

 

 

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ कार्तिक २०७३, आईतवार १०:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of Bandipur Municipality-1 and Sandeep Pariyar, 18, of Bhanu Municipality-1 in Tanahun district. Police recovered a huge cache of illegal drugs–Spasmo and Tramadol– wrapped with clothes hidden inside their bags while carrying out routine security.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

धादिङमा मनाईयो पाँचौं योग दिवस

धादिङ, १ माघ - धादिङमा पाँचौं राष्ट्रिय योग दिवस मनाइयो । जिल्ला आयु्र्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको आयोजनामा जिल्ला.....

Categories