धादिङ जिल्लामा पनि वन्दको असर -बन्दले सर्वसाधारणलाई सास्ती

305 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ कार्तिक २०७३, आईतवार १०:२९

सम्पादक: Dhading News

 15057964_10210568408623885_1509196318_nनेत्र विक्रम चन्द ( विप्लव) नेत्तृत्वको नेकपा माओवादीको आव्हान भएको भनिएको नेपाल वन्दको प्रभाव धादिङ जिल्लामा पनि परेको छ । वन्दको कारण विहानै देखि धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीको वजार अधिकांश वन्द छ भने सदरमुकामबाट छुट्ने लामो तथा छोटो दुरीका कुनै पनि सवारी साधन चलेका छैनन । धादिङबेसीबाट काठमाण्डौं,नारायणगढ,पोखराका साथै जिल्लाकै एक दर्जन भन्दा बढी स्थानमा दैनिक मोटर छुट्ने गरेकोमा आज विहानै देखि कुनै पनि सवारी चलेका छैनन । धादिङ यातायात व्यवसायी संघ, ग्रामीण यातायात, धादिङ माईक्रोवस,संयुक्त यातायात तथा जीप व्यवसायी समितिबाट मोटर चल्ने गर्दछन ।
बन्दको कारण बैक तथा बित्तिय संस्था र शिक्षण संस्थाहरु पनि वन्द भएका छन । सदरमुकामका साथै जिल्लाको मुख्य वजार क्षेत्र राजमार्गको व्यापारिक केन्द्रहरु, धादिङ जिल्लाको पृथ्वीराजमार्ग र त्रिभुवनराजपथका साथै गल्छी त्रिशूली सडक, वेनिघाट आरुघाट सडकमा पनि मोटर चलेका छैनन । सदरमुकाम र राजमार्ग क्षेत्रमा प्रहरीको उपस्थिति वाक्लो वनाईएको छ । वन्दकर्ताहरुको उपस्थिती शुन्य जस्तै देखिएपनि जिल्लाभर वन्दको प्रभाव भने परेको छ । विहानै देखि खुलेका छैनन ।  बन्दका कारण सर्वसाधारण समस्यामा परेका छन् ।

 

 

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ कार्तिक २०७३, आईतवार १०:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories