रेडक्रस उपशाखा बैरेनीको सभापतिमा केशव अधिकारी निर्वाचित

926 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १४ फाल्गुन २०७४, सोमबार २१:५०

सम्पादक: Dhading News

28166988_1654822307889457_3467745168129732326_nबैरेनी – नेपाल रेडक्रस सोसाईटी बैरेनी उपशाखाको नयाँ नेत्तृत्वको चयन भएको छ । फागुन ११ गते शुक्रवार बैरेनीमा सम्पन्न भएको उपशाखाको छैटौं अधिबेशन तथा १६ औं साधारणबाट   केशव अधिकारीको सभापतित्वमा आगामी ४ वर्षका लागि नयाँ नेतृत्व चयन गरेको हो ।अधिकारी रेडक्रस बैरेनी उपशाखाका संस्थापक सहसचिव हुनुहुन्छ ।  सर्वसम्मत रुपमा चयन गरिएको समितिको सदस्यहरुमा रमेश अधिकारी,सीताराम अधिकारी, केशव रिमाल, जयराम रिमाल, पार्वती पन्त, पार्वती खतिवडा, जयराम खतिवडा, सरोज तामाङ र रामवहादुर कार्की  रहेका छन् । कार्यसमितिको सदस्य पदमा चयन हुनुभएका रमेश अधिकारी संस्थापक सभापति, सिताराम अधिकारी संस्थापक सचिव हुनुहुन्छ । साधारण सभाले सभापति र बाँकी सदस्यहरु चयन गरेपछि कार्यसमितिको बैठकले उपसभापति, सचिव, कोषाध्यक्ष लगायत पदाधिकारीहरु चयन गर्ने रेडक्रसको बैधानिक व्यवस्था छ ।

mahotsab-web-site-adविधान अनुसार एक जना सदस्य मनोनित हुनेछ भने निवर्तमान सभापति पदेन सदस्य रहने व्यवस्था छ । नेपाल रेडक्रस सोसाइटी धादिङका  उपसभापति नारायणप्रसाद तिमिल्सिनाको प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रम  रेडक्रस बैरेनी  उपशाखाका सभापति साम्मराज खतिवडाको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको हो । अधिबेशनलाई जिल्ला शाखाका कोषाध्यक्ष दुर्लभकुमार तामाङ,जिल्ला शाखाका पुर्व मन्त्री एवम बैरेनी उपशाखाका संस्थापक सभापति रमेश अधिकारी,पुर्व सभापति राजन अधिकारी, वागेश्वरी बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख वलराम खतिवडा लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियो । यसै गरी कार्यक्रममा उपशाखाका पुर्व सभापतिहरु रमेश अधिकारी, नरेश खतिवडा,ध्रुवराज खतिवडा, राजन अधिकारीलाई सम्मान समेत गरिएको थियो ।   सभापतिमा चयन भएपछि अधिकारीले   लामो समयदेखि निक्रिय अवस्थामा रहेको बैरेनी रेडक्रसलाई सक्रिय पार्दै मानविय सेवाका कार्यमा समर्पित गराउने  वताउनु भएको थियो ।

२०५१ सालमा सहयोग समितिको रुपमा गठन भएको बैरेनी रेडक्रस स्थापनाको छोटो अवधिमै निकै कार्यक्रमहरुसम्पन्न गरेर चर्चामा आउनुका साथै उत्कृष्ठ उपशाखाको रुपमा पुरस्कृत भएको थियो । विगतमा नेत्तृत्वमा रहेका व्यक्तिहरुबाट रेडक्रस अभियानका गतिविधिहरुमा खासै चासो नदिंदा उपशाखा निष्क्रिय हुंदै गएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१४ फाल्गुन २०७४, सोमबार २१:५० मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories