मिस ईकलेजका विजेताहरु थाइल्याण्ड भ्रमण गरेर स्वदेश फर्किए  

451 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ४ चैत्र २०७४, आईतवार १८:४८

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौं ४ चैत्र  । सिजन मिडियाद्धारा आयोजना गरिएको ‘मिस ईकलेज २०१८’ का विजेताहरु  काजोल तामाङ , फष्ट रनरअप सोफीया श्रेष्ठ र सेकेण्ड रनरअप आस्मी गौतम  ६ दिने थाइल्याण्ड, पटया, वैङकक भ्रमण सम्पन्न गरेर नेपाल फर्केका छन ।

सिजन मिडियाद्धारा उपहार स्वरुप प्रदान गरिएको भ्रमणको अवसरमा विभिन्न सामुन्द्रीक खेलको मज्जा संगै त्यहाको सास्कृतिक सामाजीक विषयमा  वुझ्ने मौका मिलेको  उनीहरुले वताए । त्यस्तै गरि उनीहरुलाई वैङकक स्थित वौद्धको स्तुपाहरुको  पनि अवलोकन गराइएको थियो भने विभिन्न सहरहरुको अवलोकन समेत गराईएको थियो ।

सवैभन्दा रमाइलो सफारी पार्कमा भएको अस्मी गौतमले वताईन ।  उक्त र्पाकमा विभिन्न जंगली जनावर वाघ भालु हरिण जिराफ उट गैडा लगयात विभिन्न प्रजातीका चराहरु साथै डल्फीन सोे, चिम्पान्जीको खेलहरु अवलोकन गर्न पाउदै साहै खुसी लागेको उनी वताउँछिन ।  आगामी दिनमा आयोजना गर्ने कार्यक्रम सहभागी भएर विजेता हुनेहरुलाई एसियाका विभिन्न देशहरुको भ्रमणको अवसर प्रदान गर्ने सिजन मिडियाका प्रवन्ध निर्देशक प्रदीपराज वन्त वताउँछन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

४ चैत्र २०७४, आईतवार १८:४८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

विप्लव नेकपाको धादिङ सेक्रेटरी बुद्ध गुरुङ पक्राउ

धादिङ, ३१ भदौ - नेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला सेक्रेटरी बुद्ध गुरुङ घले मंगलबार विहान पक्राउ परेका छन् । धादिङको नौविसे हुंदै काठमाण्डौं जाँदै गर्दा प्रहरीले गुरुङलाई धुनिबेसी.....

झाँक्रीले पेट प्वाल पारिदिएको मगरको मृत्यु

धादिङ,३१ भदौ - जण्डिसको उपचार गराईदिने भन्दै झाँक्रीले व्लेडले पेट चिरेर थला पारिदिएका विरामीको उपचारका क्रममा.....

दुई लाख बढीको कारोवारमा चेक काट्नु नपर्ने

काठमाडौं । तपाईंले चेकमार्फत कारोवार गर्दै हुनुहुन्छ ? यदि हुनुहुन्छ भने अब तपाईंले चेक नकाटे पनि हुने भएको छ ।.....

अख्तियारमा धादिङका धेरै उजुरी

- केशव अधिकारी धादिङ,२९ भदौ - अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले धादिङका स्थानीय तहका जनप्रतिनिधि र कर्मचारीलाई.....

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष.....

Categories