मिलिजुली महिला बचत तथा ऋण सहकारीको १० औं बार्षिक साधारण सभा

742 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ भाद्र २०७५, बिहीबार २०:४४

सम्पादक: Dhading News

थांक्रे -मिलिजुली महिला बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको १० औं बार्षिक साधारण सभा विहीवार थांक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ११ वालुवाफाँटमा सम्पन्न भएको छ ।
संस्थाका अध्यक्ष उर्मिला रेग्मीको अध्यक्षतामा भएको साधारण सभाको उदघाटन जिल्ला सहकारी संघ धादिङका अध्यक्ष नेत्रराज पौडेलको प्रमुख आतिथ्यमा भएको थियो । कार्यक्रममा थांक्रे गाउँपालिकाका अध्यक्ष रामकुमार आचार्यको बिशेष आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा थांक्रे गाउँपालिाकाका उपाध्यक्ष अम्विका रुपाखेती, थांक्रे वडा नम्बर २ , ६ र ११ का वडा अध्यक्षहरुको साथै चन्द्रज्योती एकीकृत ग्रामीण विकास समाज (सिर्डस) धादिङका कार्यकारी निर्देशक गोकर्ण रुपाखेती,हाईवे बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका उपाध्यक्ष उमा नेपाललगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।
साविकको थांक्रे, गोथनपानी, भुमेस्थान तसर्पु र केवलपुर गाविस हालको थांक्रे र गल्छी गाउँपालिका कार्यक्षेत्र रहेको यस संस्थामा ७५४ जना शेयर सदस्य रहेका छन । संस्थाको कुल शेयर पुँजी २८ लाख, २६ हजार ७०० रुपैया रहेको छ भने संस्थाले गत असार मसान्त सम्ममा १ करोड ५१ लाख ४४ हजार १ सय ७९ रुपैयाँ बचत गरेको कार्यक्रममा जानकारी गराईएको थियो ।
कार्यक्रममा सहकारी संस्थामा आवद्ध समूहहरुलाई नियमित आय व्यय तथा बचत सम्वन्धि हिसाव व्यवस्थापन गर्न एक एक थान रजिष्टर हस्तान्तरण गरिएको थियो ।
साधारण सभामा संस्थाका अध्यक्ष उर्मिला रेग्मी, कोषाध्यक्ष भगवती रेग्मी, लेखा समिति सदस्य तेजमाया रसाईली,सचिव यशोदा बिँडारी, ऋण उप समिति संयोजक निर्मला रुपाखेतीले बिषयगत प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेका थिए । साधारण सभाको अवसर पारेर संस्थाले तिज बिशेष कार्यक्रम समेत सम्पन्न गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२१ भाद्र २०७५, बिहीबार २०:४४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories