डण्डीवियो खेलेर पचास हजार नगद पुरस्कार जित्यो अमरावतीले

600 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ फाल्गुन २०७५, बुधबार ०८:०१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- प्रतियोगिताको आयोजना भए देखि धेरैले निकै चासो देखाएको र सर्वत्र चर्चा कमाएको धादिङ जिल्लास्तरीय अन्तर मावि डण्डीवियो प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । पचास हजार राशी पुरस्कार रहेको जिल्ला स्तरीय डण्डीवियो प्रतियोगिता अमरावती माध्यमिक बिद्यालय मैदीले जितेको छ । डण्डीबियो प्रतियोगिता जिल्लामा पहिलो पटक आयोजना गरिएको हो ।
धादिङ स्काउट र डण्डीबियो संघले आयोजना गरेको जिल्ला स्तरिय माध्यमिक विद्यालय डण्डीबियो प्रतियोगितामा ज्वालामुखी गाउँपालिका ३ मैदी अमराई स्थित अमरावती मावि मैदी प्रथम भएको हो । डण्डीबियो प्रतियोगितामा प्रथम भएको अमरावतीले पचास हजार रुपैयाँ नगद पुरस्कार ट्रफी र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ ।
प्रतियोगितामा नीलकण्ठ माविले द्धितीय भई तीस हजार ,तृतीय हुने रानीपौवा मावि सल्यानटारले बीस हजार र कुमारीदेवी मावि ज्यामरुङले सान्त्वना पुरस्कार स्वरुप दश हजार रुपैयाँ नगद प्राप्त गरेको छ ।
नेपाल स्काउटका जिल्ला आयुक्त विनोदमान श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सम्पन्न समापन समारोहमा विजयी विद्यालयका खेलाडी समूहलाई नेत्रावती डबजोङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष दुर्गाकुमार शाक्यले पुरस्कार हस्तान्तरण गर्नुभएको थियो । कार्यक्रमको संचालन जिल्ला समन्वय आयुक्त शिवराज सापकोटाले गर्नुभएको थियो ।

नेपाली मौलिकता बोकेको डण्डीवियो खेल संरक्षण र प्रचार प्रसारको अभावले लोप हुने अवस्थामा पुगेकोले यस्को महत्वको बारेमा युवा पुस्तालाई जानकारी दिएर खेलप्रति आकर्षण बढाउने उद्धेश्यले जिल्लास्तरीय प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको नेपाल डण्डिवियो संघका राजकुमार श्रेष्ठले वताउनु भयो । तीन दिन सम्म धादिङबेसी खुल्लामञ्चमा भएको खेल हेर्न सर्वसाधरणको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो । प्रतियोगितामा जिल्लाका संस्थागत र सामुदायिक दुवै तर्फका गरी ४३ वटा माध्यमिक विद्यालयका बिद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो । खेलको वारेमा पुर्व जानकारी दिन यस अघि सहभागिहरुलाई प्रशिक्षण समेत दिईएको थियो ।

(फोटो फिचर सहित )

     

 

 



धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ फाल्गुन २०७५, बुधबार ०८:०१ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

रुवीभ्यालीमा २५.४ मेगावाटको सुपर आँखुखोला जलविद्युत आयोजना बन्दै

लुकेको कर्णाली भनेर चर्चामा आउने गरेको धादिङको विकट उत्तरी भेगमा विकासका लहर प्रवेश गर्न थालेको छ । सडक सञ्जालले नछोएको दुरदराजका बस्तीलाई लक्षित गरेर सडक विस्तार भईरहेको छ भने रुवीभ्यालीको आँखुखोलाबाट.....

मलेखु धादिङबेसी सडक खण्डमा ट्याक्सी पल्टिंदा एक जनाको मृत्यु

धादिङ,९ असोज । धादिङको मलेखु धादिङबेसी सडक खण्ड (कालुपाण्डे राजमार्ग) मा विहीवार राती भएको दुर्घटनामा परि एक.....

सानाकिसान सहकारी गोगनपानीमा शेयर सदस्यले लगाए ताला

थाक्रे, ७ असोज संस्थामा अनियमितता बढेको भन्दै निष्पक्ष छानविनको माग गरि साना किसान कृषि सहकारी संस्था.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

Categories