धादिङको खाल्टेमा करेन्ट लागेर बालिकाको मृत्यु

352 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ जेष्ठ २०७६, बुधबार १९:०४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २२ जेठ –  धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नं ५ खाल्टेमा करेन्ट लागेर ९ बर्षिया बालिकाको ज्यान गएको छ । स्थानिय मनकामना देवी आधारभुत विद्यालयमा कक्षा ३ मा अध्ययनरत सुस्मिता थापा मगरको बुधवार विहान ११ बजे तिर करेन्ट लागेर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
धारामा नुहाएर घर फर्किए लगत्तै उफरको तार स्विच बक्समा जोड्ने क्रममा उनलाई करेन्ट लागेको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ । सुस्मिता नुहाएर घर फर्किएको देखेका छिमेकीहरुका अनुसार चिसो हात भएको कारण तार भिजेर उनलाई करेन्ट लागेको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ । करेन्ट लागेको समयमा घरमा परिवारको अन्य सदस्यहरु कोही नभएको र मृतकको साथमा उफरको तार भेटिएकाले सोही जोड्नेक्रममा करेन्ट लागेको हुन सक्ने पनि छिमेकीहरुले बताए ।
बालिकाको आमा युरीया मल लिन नुवाकोट जिल्लाको तारुका गएको समयमा घरमा उनि एक्लै रहेको बेला करेन्ट लागेको र आमा वजारबाट फर्किए पछि मात्रै घटनाको बारेमा थाहा भएको स्थानिय प्रकाश थापाले जानकारी दिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ जेष्ठ २०७६, बुधबार १९:०४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in earthquake-affected in Dhading. Eligible candidate may apply for the following posts within 7 days of this publication.   Business Development officer Eligibility criteria Ø  Qualification :At least bachelor degree in business management or relevant.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

हत्या गरी फरार अभियुक्त १७ बर्ष पछि यसरी पक्राउ परे

धादिङ-हत्या गरी फरार रहेका धादिङ दार्खाका २ जना अभियुक्त १७ बर्ष पछि पक्राउ परेको समाचार यति बेला निकै चासोको.....

Categories