धादिङको खाल्टेमा करेन्ट लागेर बालिकाको मृत्यु

517 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ जेष्ठ २०७६, बुधबार १९:०४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २२ जेठ –  धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नं ५ खाल्टेमा करेन्ट लागेर ९ बर्षिया बालिकाको ज्यान गएको छ । स्थानिय मनकामना देवी आधारभुत विद्यालयमा कक्षा ३ मा अध्ययनरत सुस्मिता थापा मगरको बुधवार विहान ११ बजे तिर करेन्ट लागेर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
धारामा नुहाएर घर फर्किए लगत्तै उफरको तार स्विच बक्समा जोड्ने क्रममा उनलाई करेन्ट लागेको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ । सुस्मिता नुहाएर घर फर्किएको देखेका छिमेकीहरुका अनुसार चिसो हात भएको कारण तार भिजेर उनलाई करेन्ट लागेको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ । करेन्ट लागेको समयमा घरमा परिवारको अन्य सदस्यहरु कोही नभएको र मृतकको साथमा उफरको तार भेटिएकाले सोही जोड्नेक्रममा करेन्ट लागेको हुन सक्ने पनि छिमेकीहरुले बताए ।
बालिकाको आमा युरीया मल लिन नुवाकोट जिल्लाको तारुका गएको समयमा घरमा उनि एक्लै रहेको बेला करेन्ट लागेको र आमा वजारबाट फर्किए पछि मात्रै घटनाको बारेमा थाहा भएको स्थानिय प्रकाश थापाले जानकारी दिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ जेष्ठ २०७६, बुधबार १९:०४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories