गजुरीबाट २२५ किलो गाँजाको धुलो सहित एकजना पक्राउ

223 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ असार २०७६, बिहीबार १३:१८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २६ असार – धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं २ डुँडेठाँटीबाट प्रहरीले प्रतिबन्धित लागुऔषध गाँजाको धुलो सहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । प्रतिबन्धित गाँजा ओसारपसारमा संलग्न रहेको आरोपमा धादिङको बेनिघाटरोराङ गाउँपालिका वडा नं १ का खाम भन्ज्याङका ४१ वर्षीय वीरबहादुर लामा पक्राउ परेका छन् । लामाको साथमा रहेका अरु व्यक्ति फरार भएकाले खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

रातीको समयम पारेर अवैधरूपमा गाँजा ओसारपसार हुंदै गरेको भन्ने सूचना प्राप्त हुनासाथ शंकास्पद क्षेत्रमा इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीबाट परिचालन भएको प्रहरी टोलीले असार २६ गते विहान २.३० वजे तिर २२५ किलोग्राम गाँजाको धुलो बरामद गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीका प्रहरी नायव उपरिक्षक खगेन्द्रबहादुर खड्काले जानकारी दिनुभयो । लामाको साथबाट आठ वटा बोरामा टेपले बेरेको अवस्थामा रहेको २२० किलोग्राम चरेश बनाउने गाँजाको धुलो, ५ किलो ग्राम गाँजा, सिम कार्ड सहितको मोवाईल १ थान र गाँजा बोक्न प्रयोग गरिएको झोला एक थान बरामद गरिएको प्रहरीले पत्रकार सम्मेलन गरेर जानकारी दिएको छ ।

लामालाई प्रतिबन्धित लागुऔषध ओसारपसारअन्तर्गत मुद्दा लगाउन इलाका प्रहरी कार्यालयबाट जिल्ला प्रहरी कार्यालय चलान गरिएको छ । पक्राउ गरिएका लामालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयले हिरासतमा लिएर अनुसन्धान थालेको छ । पछिल्लो समय धादिङको राजमार्ग क्षेत्रमा बिशेष अपरेशन सञ्चालन गरी प्रहरीले ठूलो परिणामको गाँजा र चरेश बरामद गर्दै आईरहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ असार २०७६, बिहीबार १३:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories