गजुरीबाट २२५ किलो गाँजाको धुलो सहित एकजना पक्राउ

154 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ असार २०७६, बिहीबार १३:१८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २६ असार – धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं २ डुँडेठाँटीबाट प्रहरीले प्रतिबन्धित लागुऔषध गाँजाको धुलो सहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । प्रतिबन्धित गाँजा ओसारपसारमा संलग्न रहेको आरोपमा धादिङको बेनिघाटरोराङ गाउँपालिका वडा नं १ का खाम भन्ज्याङका ४१ वर्षीय वीरबहादुर लामा पक्राउ परेका छन् । लामाको साथमा रहेका अरु व्यक्ति फरार भएकाले खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

रातीको समयम पारेर अवैधरूपमा गाँजा ओसारपसार हुंदै गरेको भन्ने सूचना प्राप्त हुनासाथ शंकास्पद क्षेत्रमा इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीबाट परिचालन भएको प्रहरी टोलीले असार २६ गते विहान २.३० वजे तिर २२५ किलोग्राम गाँजाको धुलो बरामद गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीका प्रहरी नायव उपरिक्षक खगेन्द्रबहादुर खड्काले जानकारी दिनुभयो । लामाको साथबाट आठ वटा बोरामा टेपले बेरेको अवस्थामा रहेको २२० किलोग्राम चरेश बनाउने गाँजाको धुलो, ५ किलो ग्राम गाँजा, सिम कार्ड सहितको मोवाईल १ थान र गाँजा बोक्न प्रयोग गरिएको झोला एक थान बरामद गरिएको प्रहरीले पत्रकार सम्मेलन गरेर जानकारी दिएको छ ।

लामालाई प्रतिबन्धित लागुऔषध ओसारपसारअन्तर्गत मुद्दा लगाउन इलाका प्रहरी कार्यालयबाट जिल्ला प्रहरी कार्यालय चलान गरिएको छ । पक्राउ गरिएका लामालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयले हिरासतमा लिएर अनुसन्धान थालेको छ । पछिल्लो समय धादिङको राजमार्ग क्षेत्रमा बिशेष अपरेशन सञ्चालन गरी प्रहरीले ठूलो परिणामको गाँजा र चरेश बरामद गर्दै आईरहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ असार २०७६, बिहीबार १३:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ज्यान मुद्दामा फरार अभियुक्त १७ वर्षपछि पक्राउ

धादिङ, १ साउन - कर्तव्य ज्यान मुद्दामा संलग्न भई फरार रहेको अभियोग लागेका एक अभियुक्तलाई धादिङ प्रहरीले घटना भएको १७ वर्षपछि पक्राउ गरेको छ । २०५९ साल असार ८ गते धादिङ जिल्लाको आगिन्चोक गाविस हालको वडा नम्बर ६.....

मलेखुमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा विस्तार

 मलेखु । धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ३ मलेखुमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैकले शाखा विस्तार गरेको छ ।.....

ताल्तिमा निर्माणाधिन हुवासिन सिमेन्ट उद्योगमा पस्यो बाढी

धादिङ,३० असार -धादिङको ताल्तीमा निर्माणाधिन हुवासिन सिमेण्ट उद्योगको निर्माण स्थलमा बाढी पसेर एक करोड भन्दा.....

गजुरी गाउँपालिकाको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना विमोचन

गजुरी- धादिङको गजुरी गाउँपालिकाले खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना तय गरेको छ । गाउँपालिका भित्र खाद्य.....

ताल्तीमा चिनियाँले यसरी बनाउँदैछन् हुवासिन सिमेन्ट उद्योग

ताल्ती-मलेखु पूरानो बजारबाट ११ किलोमिटर खोलैखोलाको यात्रा गरेपछि पुगिन्छ ताल्ती।ताल्ती त्यही ठाउँ हो हो जहाँ.....

Categories