गजुरीबाट २२५ किलो गाँजाको धुलो सहित एकजना पक्राउ

398 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ असार २०७६, बिहीबार १३:१८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २६ असार – धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं २ डुँडेठाँटीबाट प्रहरीले प्रतिबन्धित लागुऔषध गाँजाको धुलो सहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । प्रतिबन्धित गाँजा ओसारपसारमा संलग्न रहेको आरोपमा धादिङको बेनिघाटरोराङ गाउँपालिका वडा नं १ का खाम भन्ज्याङका ४१ वर्षीय वीरबहादुर लामा पक्राउ परेका छन् । लामाको साथमा रहेका अरु व्यक्ति फरार भएकाले खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

रातीको समयम पारेर अवैधरूपमा गाँजा ओसारपसार हुंदै गरेको भन्ने सूचना प्राप्त हुनासाथ शंकास्पद क्षेत्रमा इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीबाट परिचालन भएको प्रहरी टोलीले असार २६ गते विहान २.३० वजे तिर २२५ किलोग्राम गाँजाको धुलो बरामद गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीका प्रहरी नायव उपरिक्षक खगेन्द्रबहादुर खड्काले जानकारी दिनुभयो । लामाको साथबाट आठ वटा बोरामा टेपले बेरेको अवस्थामा रहेको २२० किलोग्राम चरेश बनाउने गाँजाको धुलो, ५ किलो ग्राम गाँजा, सिम कार्ड सहितको मोवाईल १ थान र गाँजा बोक्न प्रयोग गरिएको झोला एक थान बरामद गरिएको प्रहरीले पत्रकार सम्मेलन गरेर जानकारी दिएको छ ।

लामालाई प्रतिबन्धित लागुऔषध ओसारपसारअन्तर्गत मुद्दा लगाउन इलाका प्रहरी कार्यालयबाट जिल्ला प्रहरी कार्यालय चलान गरिएको छ । पक्राउ गरिएका लामालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयले हिरासतमा लिएर अनुसन्धान थालेको छ । पछिल्लो समय धादिङको राजमार्ग क्षेत्रमा बिशेष अपरेशन सञ्चालन गरी प्रहरीले ठूलो परिणामको गाँजा र चरेश बरामद गर्दै आईरहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ असार २०७६, बिहीबार १३:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories