सिडियोको कार्यसम्पादनमा धादिङले ल्यायो ‘ए ग्रेड’

262 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १६ कार्तिक २०७६, शनिबार ११:०५

सम्पादक: Dhading News

धादिङ – जिल्लामा संघीय सरकारका आधिकारिक प्रतिनिधिका रुपमा रहेका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरूको कार्यसम्पादन मूल्यांकनमा धादिङ जिल्लाले ‘ए’ ग्रेड ८८.७३ प्रतिशत प्राप्त गरेको छ ।

गृह मन्त्रालयले महाशाखाका प्रमुख तथा ७७ जिल्लाकै प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ)सग गत वर्ष कार्यसम्पादन मूल्यांकन सम्झौता गरेको थियो ।

एक महिना अघि मात्रै धादिङबाट सरुवा भएर ललितपुर जानुभएका भागिरथ पाण्डेको कार्यकालमा धादिङ जिल्लामा गरिएका कार्यहरुको मुल्याङ्कन हुँदा धादिङले ए ग्रेड प्राप्ताङ्क ल्याएको हो ।कार्य सम्पादन मूल्याङ्कनमा ७७ जिल्ला मध्येबाट धादिङ ११ औं स्थानमा रहेको छ ।

तत्कालिन प्रजिअ पाण्डेको कार्यकालमा धादिङका सबै स्थानीय तहमा घुम्ति शिविर  बजार अनुगमन तथा आवश्यकता अनुसार छड्के अनुगमन, कार्यसम्पादनको क्यालेन्डर लगाएत समुदाय केन्द्रित कार्यक्रमहरुले समेत प्राथमिकता पाएका हो ।

माघदेखि असारसम्मको कार्यसम्पादन मूल्यांकनमा शान्तिसुरक्षा तथा अमनचयनमा ४६ नम्बर राखिएको छ । त्यस्तै सुशासन तथा सेवा प्रवाहमा २७, शासकीय सुधार र रूपान्तरणमा ८, विपद् व्यवस्थापनमा १०, समन्वय तथा सहजीकरणमा ५ तथा सदाचार तथा आर्थिक अनुशासनमा ६ नम्बर राखेर मूल्यांकन गरिएको छ । धादिङमा शान्तिसुरक्षा, सुशासन, सेवा प्रवाह, विपद् ब्यवस्थापन, समन्वयमा प्रजिअ  पाण्डेले महत्वपूर्ण भूमिका खेल्नु भएको थियो ।

प्रजिअ  पाण्डेले  जिल्ला प्रशासनबाट प्रवाह हुने सेवा सुविधालाई छिटो छरितो बनाउनुका साथै सेवाग्राहीलाई अनावश्यक झन्झट हुने प्रक्रियालाई व्यवस्थित गर्नु भएको थियो ।

यसैबीच मकवानपुरबाट धादिङ सरुवा भएर आउनु भएका वर्तमान प्रजिअ आसमान तामाङले मकवानपुर जिल्लामा रहँदा भएको कार्य सम्पादनको मूल्याङ्कनमा ७७.३७ प्राप्ताङ्क आएको छ ।  ग्रेड बि मा रहेको मकवानपुर देशभरीबाट ५६ औं स्थानमा परेको  छ ।

छिमेकी जिल्ला रसुवा ९०.६९ प्राप्ताङ्क ल्याएर देशभरीमा तेश्रो भएको छ । रसुवाका प्रजिअ कृष्ण पौडेल र अर्जुन भण्डारीको कार्यसम्पादनको मूल्याङ्कन गरिएको हो । त्यसै गरि अर्को छिमेकी जिल्ला नुवाकोटले पनि ग्रेड ए ल्याएर ८३.३३ प्राप्ताङक प्राप्त गरेको छ । नुवाकोट जिल्ला देशभरीबाट २९ औं स्थानमा परेको छ ।

शनिबारको नयाँपत्रिकाले देशैभरीका सिडियोको विवरण सहितको समाचार प्रकाशित गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१६ कार्तिक २०७६, शनिबार ११:०५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापा अमेरिका प्रस्थान गरेका छन्। आगामी मंसिर १८ र १९ गते (डिसेम्बर ४ र ५.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

हत्या गरी फरार अभियुक्त १७ बर्ष पछि यसरी पक्राउ परे

धादिङ-हत्या गरी फरार रहेका धादिङ दार्खाका २ जना अभियुक्त १७ बर्ष पछि पक्राउ परेको समाचार यति बेला निकै चासोको.....

ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ.....

Categories