धादिङमा सोमबार १६ संक्रमित फेला

821 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ जेष्ठ २०७७, सोमबार १९:३७

सम्पादक: Dhading News

धादिङ : धादिङमा कोरोना संक्रमितको संख्या २२ पुगेको छ। नीलकण्ठ नगरपालिकाको विभिन्न वडाका १६ जनामा सोमबार कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमण पुष्टि भएको छ।यसअघि धादिङका ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो।

भारतबाट आई सीमा नाकामा अलपत्र परेपछि नगरपालिकाले उद्धार गरी ल्याएर क्‍वारेन्टाइनमा राखेकाहरुमा एकै पटक ठूलो संख्यामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो। विभिन्न सीमा नाकाबाट नगरपालिकाले उद्धार गरी धादिङबेसीस्थित क्‍वारेन्टाइनमा राखेको थियो। उनीहरुको आरडिटी रिपोर्ट पोेजेटिभ देखिएपछि स्वाब संकलन गरी जेठ २४ गते किटजन्य रोग अनुसन्धान तथा तालिम केन्द्र हेटौंडा पठाइएको थियो।

सोमबार थपिएका १६ जनामध्ये नीलकण्ठ १ का १७ वर्षका पुरुष, वडा २ का २२ वर्षका पुरुष, वडा ३ का ४० वर्षका पुरुष, वडा ५ का ३० र ३५ वर्षका पुरुष, वडा ११ का ४२ र ५५ वर्षका पुरुष, वडा १४ का १४, २३, ३५, ४५, ५० वर्षका पुरुषहरु तथा २१, २७, ३६ वर्षका महिला र २० महिनाकी बालिका रहेका धादिङ अस्पतालका सूचना अधिकारी विक्रम विकले बताए। १६ मा ४ जना महिला छन्।

एकै पटक ठूलो संख्यामा संक्रमित भेटिएपछि प्रमुख जिल्ला अधिकारी अस्मान तामाङको अध्यक्षतामा बसेको संक्रमण व्यवस्थापन समिति (सिएमसी) को बैठकले जिल्लामा आइसोलेसन बेड थप्ने निर्णय गरेको छ। समितिले डिभिजन वन कार्यालयको क्‍वारेन्टाइन कक्षमा आइसोलेसन बेड थप गर्ने र गजुरीको प्राविधिक शिक्षालय भवनलाई क्‍वारेन्टाइनका रुपमा प्रयोग गर्ने निर्णय गरेको छ। जिल्लामा यसअघि कोरोना संक्रमित नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिका ३ का पुरुष, गल्छी गाउँपालिका ८ की ३० वर्षीया महिला, थाक्रे गाउँपालिका ७ का ४१ वर्षीय पुरुष निको भएर घर फर्किसकेका छन्।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ जेष्ठ २०७७, सोमबार १९:३७ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङ न्यूज डटकमको सम्पादकमा रामचन्द्र रुपाखेती

    धादिङ- धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कमको सञ्चालन अब डिन्यूज मिडिया प्रा.लि.ले गर्ने भएको छ । नेत्रावती मिडिया प्रा.लि.बाट अनलाइनको स्वामित्व डिन्यूजमा सरेसंगै कम्पनीले धादिङ.....

बागमती प्रदेशले धादिङ अस्पताललाई ७५ लाख दिने

हेटौंडा, २३ भदौ - कोरोना भाईरस संक्रमण तथा रोकथामका लागि बागमती प्रदेशले प्रदेशका बिभिन्न स्थानिय तह, अस्पताल र.....

नागढुंगा सुरुङमार्ग निर्माण सुरु, १ वर्षमै सुरुङको प्वाल खनिने

धादिङ- सिस्नेखोलादेखि काठमाडौंको थानकोट जोड्ने बुहप्रतिक्षित नागढुंगा सुरुङमार्ग निर्माण सुरु भएको छ । सडक.....

बूढीगण्डकी आयोजना प्रभावितहरुले बुझे ३२ अर्ब मुआब्जा

केशव अधिकारी धादिङ । आयोजना कस्ले बनाउने र कुन ढाँचामा बन्ने भन्ने बारेमा टुंगो लाग्न नसकेपनि प्रस्तावित १२ सय.....

धादिङमा निषेधाज्ञा भदाै ९ गतेसम्म थप

 धादिङ ।  कोरोना संक्रमणको महामारी थप फैलन नदिन धादिङमा निषेधाज्ञालाई कडाई गरिने भएको छ । जिल्ला सुरक्षा.....

Categories