गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

461 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ श्रावण २०७७, बुधबार १२:५३

सम्पादक: Dhading News

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ ।
बुधवार गल्छी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठको उपस्थितीमा बसेको सरोकारवालाहरुको बैठकले साउन २९ गते बिहीबारदेखि लागू हुने गरि पालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेक सम्पूर्ण सेवा बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो । बैठकमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ४ का अध्यक्ष राजु अधिकारी, ६ का अध्यक्ष राजन श्रेष्ठ, ७ का अध्यक्ष हरिप्रसाद खतिवडाका साथै सुरक्षा निकायका प्रतिनिधि, व्यवसायीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।


विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोविद १९ को रोकथाम तथा न्यूनीकरणका निम्ति बसेको भनिएको सरोकारवाला बैठकले अत्यावश्यक सेवा वन्द गर्ने, कार्यालय, वजार नखोल्ने, मानिसहरुलाई हिंडडु्लमा रोक्ने जस्ता निर्णय गरेको छ ।


बैठकले गाउँपालिका भित्रका,पसल,सम्पुर्ण सरकारी कार्यालय,फिरफिरे एवंम खोलाबाट समेत बालुवा निकाल्न पूर्ण रुपमा १ हप्ताको लागि बन्द गरिने निर्णय गरेको छ । त्यसैगरि यस समयमा हुने चाडपर्वमा लाग्ने भिडभाड हुन नदिने पनि बैठकले निर्णय गरेको छ ।


सरोकारवालाहरुको बैठकबाट भएको निर्णयमा गल्छी ४ को बेल्खु खोला पुल र ७ को खेस्टे खोला पुल भित्र पर्ने पृथ्वीराजमार्ग क्षेत्रमा अत्यावश्यक बाहेक कुनै पनि गाडी रोक्न नदिने निर्णय गरिएको छ ।
साथै अत्यावश्यक काम बाहेक घर बाहिर ननिस्कन आग्रह गर्दै मास्क नलाइकन सडकमा निस्किएमा १०० रुपैयाँ जरिवाना गर्ने सरोकारवालाहरुको बैठकले निर्णय गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ श्रावण २०७७, बुधबार १२:५३ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

रुवीभ्यालीमा २५.४ मेगावाटको सुपर आँखुखोला जलविद्युत आयोजना बन्दै

लुकेको कर्णाली भनेर चर्चामा आउने गरेको धादिङको विकट उत्तरी भेगमा विकासका लहर प्रवेश गर्न थालेको छ । सडक सञ्जालले नछोएको दुरदराजका बस्तीलाई लक्षित गरेर सडक विस्तार भईरहेको छ भने रुवीभ्यालीको आँखुखोलाबाट.....

मलेखु धादिङबेसी सडक खण्डमा ट्याक्सी पल्टिंदा एक जनाको मृत्यु

धादिङ,९ असोज । धादिङको मलेखु धादिङबेसी सडक खण्ड (कालुपाण्डे राजमार्ग) मा विहीवार राती भएको दुर्घटनामा परि एक.....

सानाकिसान सहकारी गोगनपानीमा शेयर सदस्यले लगाए ताला

थाक्रे, ७ असोज संस्थामा अनियमितता बढेको भन्दै निष्पक्ष छानविनको माग गरि साना किसान कृषि सहकारी संस्था.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

Categories