गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

753 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ श्रावण २०७७, बुधबार १२:५३

सम्पादक: धादिङ न्यूज

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ ।
बुधवार गल्छी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठको उपस्थितीमा बसेको सरोकारवालाहरुको बैठकले साउन २९ गते बिहीबारदेखि लागू हुने गरि पालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेक सम्पूर्ण सेवा बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो । बैठकमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ४ का अध्यक्ष राजु अधिकारी, ६ का अध्यक्ष राजन श्रेष्ठ, ७ का अध्यक्ष हरिप्रसाद खतिवडाका साथै सुरक्षा निकायका प्रतिनिधि, व्यवसायीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।


विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोविद १९ को रोकथाम तथा न्यूनीकरणका निम्ति बसेको भनिएको सरोकारवाला बैठकले अत्यावश्यक सेवा वन्द गर्ने, कार्यालय, वजार नखोल्ने, मानिसहरुलाई हिंडडु्लमा रोक्ने जस्ता निर्णय गरेको छ ।


बैठकले गाउँपालिका भित्रका,पसल,सम्पुर्ण सरकारी कार्यालय,फिरफिरे एवंम खोलाबाट समेत बालुवा निकाल्न पूर्ण रुपमा १ हप्ताको लागि बन्द गरिने निर्णय गरेको छ । त्यसैगरि यस समयमा हुने चाडपर्वमा लाग्ने भिडभाड हुन नदिने पनि बैठकले निर्णय गरेको छ ।


सरोकारवालाहरुको बैठकबाट भएको निर्णयमा गल्छी ४ को बेल्खु खोला पुल र ७ को खेस्टे खोला पुल भित्र पर्ने पृथ्वीराजमार्ग क्षेत्रमा अत्यावश्यक बाहेक कुनै पनि गाडी रोक्न नदिने निर्णय गरिएको छ ।
साथै अत्यावश्यक काम बाहेक घर बाहिर ननिस्कन आग्रह गर्दै मास्क नलाइकन सडकमा निस्किएमा १०० रुपैयाँ जरिवाना गर्ने सरोकारवालाहरुको बैठकले निर्णय गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ श्रावण २०७७, बुधबार १२:५३ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

संरक्षक गुमाएपछि बिचल्ली परे खानीगाउँका ८ बालबालिका

केशव अधिकारी खानीगाउँ (धादिङ) । मलिन अनुहार र मैलो देखिने एकसरो पातलो विद्यालय पोशाकमा हुन्छन् संधैभरी उनीहरू । साथीभाइसँग पनि धेरै बोल्दैनन्, पढाईमा भने ध्यान दिने गर्दछन् । माघको ठण्डीले कक्षा कोठामा.....

अवैध लागुऔषध सहित थाँक्रेकी अमृता र अर्की एक महिला पक्राउ

काठमाडौं- प्रहरीले लागुऔषध कारोबार गर्ने दुई जना महिलालाई काठमाडौंको रविभवनबाट पक्राउ गरेको छ। सोमबार दिउँसो.....

पछिल्लो २४ घण्टामा ३ सय ३ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि

काठमाडौं,१३ माघ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरसका ३०३ जना नयाँ संक्रमित थप भएका छन् । पीसीआर विधिबाट ४.....

नेकपा फुटेपनि सुकुम्बासीलाई लालपुर्जा वितरण कार्य रोकिंदैन – अध्यक्ष ज्ञवाली

चितवन । भूमी समस्या समाधान आयोगका अध्यक्ष देवी ज्ञवालीले नेकपा फुटेपनि सुकुमबासीलाई लालपुर्जा वितरणको काम.....

शंकास्पद गतिविधिको आशंकामा गल्छीका सुमन चितवनमा पक्राउ

चितवन । धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नं १ घर भई चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ११ बस्ने सम्राट भनिने २४.....

Categories