धादिङका कांग्रेसका बागीले उम्मेदवारी फिर्ता लिए

600 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, २२ आश्विन मंगलवार १४:५०

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

धादिङ असोज २२ – पार्टीका अधिकारिक उम्मेद्वार बिरुद्द निकै तामझामका साथ स्वतन्त्र उम्मेद्वारी दर्ता गराएका नेपाली काङग्रेसका धादिङ क्षेत्र नं १ का बागी उम्मेदवार दिएका कांग्रेसका एक जिल्ला नेताले आफ्नो उम्मेदवारी फिर्ता लिएका छन् ।कांग्रेस क्षेत्र नम्बर १ का आधिकारिक उम्मेदवार तिलक रुवालीका बिरुद्द बागी उम्मेदवारी दिएका फणीकान्त छत्कुलीले आफ्नो बागी उम्मेदवार फिर्ता लिएको मूख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ ।जिल्लाका दुबै निर्वाचन क्षेत्रमा कांग्रेसको उम्मेदवार बिरुद्ध बागी उम्मेदवार परेको थियो । क्षेत्र नम्बर २ का आधिकारिक उम्मेदवार पार्टी सभापति रामनाथ अधिकारी बिरुद्द उम्मेदवारी दिएकाहरुले पनि उम्मेदवार फिर्ता लिएको बताईएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, २२ आश्विन मंगलवार १४:५० मा प्रकाशित