ल्हाप्साङकर्पो चलचित्र सर्बाेत्कृष्ठ

188 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ बैशाख २०७१, शुक्रबार १५:४८

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

काठमाण्डौ–- आर्मीअफिसर क्लब भद्रकालीमा बैशाख ११ गते बिहीवार तामाङ चौेतारी समुह र तामाङ चलचित्र संघको संयुक्त आयोजनामा भएको दोश्रो तामाङ फिल्म एण्ड म्युजिक अर्वाड २०७१ को सर्बोकृष्ठ जुरी एवार्ड रोशन फ्युबा द्घारा निर्देशित नेपालीभाषाको तामाङ चलचित्र ल्हाप्साङकर्पो ले जित्न सफल भएको छ ।
10172728_796447257033852_6176626172396337985_nधादिङ, नुवाकोट, रसुवा र सिन्धुपाल्चोकको हिमाली भु–भागमा छायाँकन गरिएको ल्हाप्साङकर्पोले नेत्रावती, बेत्रावती र ईन्द्रावतीको मुहानवरिपरी बसोबास गरेका तामाङहरुको कथा बस्तुलाई समेटिएको छ । ल्हाप्साङकर्पोले दिपेन्द्र दोङको नालिस , सुकुमायाको पोङ र रोशन फ्युबाकै ङालाआङालाई पछाडी पार्दै जुरी अवार्ड हातपार्न सफलभएको हो । ल्हाप्साङकर्पो रोशन फ्युबाको पहिलो चलचित्र भएपनि बिभिन्नतामाङ, नेपाली म्युजिक भिडियोको सफल निर्देशन अनुभव पश्चात निर्देशन गरिएको हुनाले सफल चलचित्र बनेको हो ।
उक्त एवार्डले सबै ल्हाप्साङकर्पो टिमकै मेहिनेतको कदर भएको निर्देशक रोशन फ्युबाले बताउनु भयो । आयोजक तामाङ चैेतारी समुह र तामाङ चलचित्र संघलाई र जुरी मेम्बरहरुलाई पनि धन्याबाद ब्यक्त गर्नुभयो ।
ल्हाप्साङकर्पो चलचित्र मर्नेन वाईबा तामाङ, कान्छा लामातामाङ र छारमायाले निर्माण गरेको सुजन गुरुङले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ बैशाख २०७१, शुक्रबार १५:४८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories