ल्हाप्साङकर्पो चलचित्र सर्बाेत्कृष्ठ

116 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ बैशाख २०७१, शुक्रबार १५:४८

सम्पादक: Dhadingnews.com

काठमाण्डौ–- आर्मीअफिसर क्लब भद्रकालीमा बैशाख ११ गते बिहीवार तामाङ चौेतारी समुह र तामाङ चलचित्र संघको संयुक्त आयोजनामा भएको दोश्रो तामाङ फिल्म एण्ड म्युजिक अर्वाड २०७१ को सर्बोकृष्ठ जुरी एवार्ड रोशन फ्युबा द्घारा निर्देशित नेपालीभाषाको तामाङ चलचित्र ल्हाप्साङकर्पो ले जित्न सफल भएको छ ।
10172728_796447257033852_6176626172396337985_nधादिङ, नुवाकोट, रसुवा र सिन्धुपाल्चोकको हिमाली भु–भागमा छायाँकन गरिएको ल्हाप्साङकर्पोले नेत्रावती, बेत्रावती र ईन्द्रावतीको मुहानवरिपरी बसोबास गरेका तामाङहरुको कथा बस्तुलाई समेटिएको छ । ल्हाप्साङकर्पोले दिपेन्द्र दोङको नालिस , सुकुमायाको पोङ र रोशन फ्युबाकै ङालाआङालाई पछाडी पार्दै जुरी अवार्ड हातपार्न सफलभएको हो । ल्हाप्साङकर्पो रोशन फ्युबाको पहिलो चलचित्र भएपनि बिभिन्नतामाङ, नेपाली म्युजिक भिडियोको सफल निर्देशन अनुभव पश्चात निर्देशन गरिएको हुनाले सफल चलचित्र बनेको हो ।
उक्त एवार्डले सबै ल्हाप्साङकर्पो टिमकै मेहिनेतको कदर भएको निर्देशक रोशन फ्युबाले बताउनु भयो । आयोजक तामाङ चैेतारी समुह र तामाङ चलचित्र संघलाई र जुरी मेम्बरहरुलाई पनि धन्याबाद ब्यक्त गर्नुभयो ।
ल्हाप्साङकर्पो चलचित्र मर्नेन वाईबा तामाङ, कान्छा लामातामाङ र छारमायाले निर्माण गरेको सुजन गुरुङले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ बैशाख २०७१, शुक्रबार १५:४८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories